תזונה וניקוי רעלים

תזונה וניקוי רעלים

אחת הסיבות למחלות הינה רעלים המצטברים בגופינו בגלל תזונה לא נכונה, תרופות, אוויר מזוהם, מזון מעובד, מגע עם כימיקלים עומסים נפשיים ועוד. כדי לנקות את הגוף, לשפר את הבריאות ולסלק מחלות רצוי לבצע ניקוי רעלים.

מטרת ניקוי ופינוי רעלים לנטרל ולנקות את הגוף מרעלנים המצטברים בגופינו ומפריעים לפעילות תקינה ומאוזנת של הגוף. תהליך הניקוי מסייע לגוף להבריא ולהימנע ממחלות, משפר את תפקוד מערכות הגוף, משפר מטבוליזם (חילוף חומרים), מעלה את הוויטליות (כוח החיים) ואת תחושת הקלילות, מחזק ומשפר את פעילות מערכת החיסון ומוריד עומסים על האיבר המרכזי בניקוי רעלים – הכבד ומאפשר לגוף לחזור לתפקוד מאוזן ובריא.

כיום הרעלים מצויים כמעט בכל דבר שסביבנו: במזון ובשתייה – חומרים משמרים, צבעי מאכל, מתכות והורמונים. באוויר – גזים, חומרי הדברה ועשן, ובקרמים ומוצרי הקוסמטיקה. אי אפשר להתחמק מרעלים הסובבים אותנו.

הניקוי מומלץ לחיזוק מערכת חיסון  לחולשה ,דלקות ,מדדים לא תקינים בדם  ,שומנים בדם ,כולסטרול גבוה ,סוכרת ירידה בתפקוד מערכות ואברים של הגוף וכן כול אדם מומלץ לעשות ניקוי

המועד הכי טוב הוא בעונות המעבר, בתחילת הסתיו ובתחילת האביב. מומלץ לבצע ניקוי רעלים פעמיים בשנה, לפני ראש השנה ולפני פסח. בתקופות אלו מזג האוויר נוח, אלו גם תקופות של התחדשות, פריחה והתחלות חדשות ולכן זהו הזמן המתאים ביותר לבצע את התהליך גם פיזית וגם אנרגטית.

לאנשים הסובלים מעודף משקל, כולסטרול גבוה וטריגליצרידים גבוהים בדם, כבד שומני, אלרגיות, מצבי עייפות ותשישות, ירידה ברמות האנרגיה, בעיות עור, אסתמה, בעיות בעיכול, קנדידה, פטריות, בעיות פוריות, מערכת חיסון חלשה.

לנשים בהריון או לנשים מניקות, לילדים, לאנשים בתת משקל, לאנשים חלשים, לאנשים בזמן התאוששות מניתוח, לסובלים מלחץ דם נמוך או מסוכר נמוך, לסובלים מבעיות כליה, לאנשים הנוטלים תרופות מאזנות – לחץ דם, סוכרת, בלוטת התריס.

מהן השיטות לניקוי רעלים?

צום מיצים

מותר לצרוך מיצי ירקות ופירות בלבד. יש לבצע צום זה עם גורם מוסמך כיוון שמדובר בצום לא קל ומצריך פיקוח והכנה מוקדמת לצום. משך הניקוי 3-10 ימים.

ניקוי כבד

ניקוי כבד שמקורו מהרפואה הסינית. ניקוי בעזרת פורמולה של שמונת הצמחים או ניקוי מתבסס על אכילת אורז מלא, מש ועלים ירוקים בלבד. משך הניקוי 7-14 ימים.

אוכל חי בלבד

ניוקי רעלים בשיטת אוכל חי בלבד– אכילה של ירקות, פירות ומזון חי בלבד כמו נבטים, זרעים ללא בישול כלל. משך הניקוי חודש ימים.

עזרים לניקוי רעלים בשיטות חיצוניות

פורמולות צמחים לפינוי רעלים וחיזוק הגוף, עיסוי לימפתי והידרוקולוניק

מזונותיך תרופותיך

ותרופותיך מזונותיך".

בריאות טבעית היא למעשה ריפוי עצמי עם אמונה שהגוף יכול לרפא את עצמו אם הוא יקבל חומר דלק טבעי בריא ולא חומרים שגורמים למחלות.

 בקליניקה נלמד כללים לשימוש דרך תזונה נכונה שתעזור לגוף לחזור לטבעיות שלו ולהחלים מהמחלות, לחזור לחוקי הבריאות מתי לאכול כמה לאכול מה מתאים לגוף ומה אסור איזה אוכל מתאים לרפואה של המטופל.

הרמב"ם כותב "שיהיו מזונותיך תרופותיך – ותרופותיך מזונותיך".

בשלבים יותר מתקדמים נשתמש בניקוי רעלים – דרך צום מיצים ,הדרכה ותמיכה בזמן מחלה ,דלקות ,בעיות עיכול ,מעיים ,אסטמה ,אלרגיה ,חוסר באנרגיה המשך תהליך עוברים לצום מיצים המנקה את הגוף מרעלים ,בתהליך הצום ילמד המטופל תרגול נשימות , נקוי  הגוף והמעיים התחברות לאברים ושחרורם ,טיפול במגע חיזוק הגוף ועזרה בשחרור רעלים תמיכה בצמחי מסכרת רפא פרחי באך טיפול ,דיקור ,שחרור רגשי ,שטיפה אנרגטית . – חוזר ליכולת שלו להחלים ולהתרפאות ולאזן את עצמו לשקם תאים רקמות איברים פנימיים לאפשר לחוקי הטבע והבריאה לחזור לטבע האמתי הבריא שלכם ,ולאפשר רפואה שלמה.